Trener-fitness.cz se stěhuje na www.fitnessie.cz

Sjednocujeme www.trener-fitness.cz a www.studio-fitnessie.cz pod jednu doménu.
Aktuální informace naleznete na www.fitnessie.cz

Běžecká škola

Běžecká škola

Běžecká škola Fitnessie na Praze 9 a Praze 6 je určena jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé běžce. V běžecké škole pro začátečníky se budete pod vedením zkušené lektorky, učit techniku běhu, intenzitu a také správné dýchání. To vše je důležité k tomu, aby vás po pár stech metrech nechytlo velice “oblíbené” píchání v boku a předešly bolesti šlach. V běžecké škole pro pokročilé se již lektorka zaměřuje na zvýšení vaší výkonnosti a přípravu na závody. Součástí je i poradenství, kdy bude odpovídat na vaše dotazy ohledně běžecké školy, stylu, intenzity, výživy a doplňků stravy, které jsou k správnému běhání potřeba. Na Praze 6 máte jedinečnou příležitost zaběhat si pod vedením účastnice olympijských her!

Běžecká škola a tréninkový plán

V běžecké škole Fitnessie máte také jedinečnou možnost nechat si sestavit kompletní tréninkový plán a také jídelníček. Tyto dvě věci velmi významně ovlivní váše schopnosti, vytrvalost, výkonnost a také běžecké dovednosti, které by měl ovládat každý zdatnější běžec.

Proč běhat u nás?

Kromě profesionálního vedení je výhodou našich lekcí komfortní zázemí. Pokud přijedete autem, můžete bezplatně zaparkovat přímo u našeho studia. Před cvičením si máte možnost uložit věci do uzamykatelné skříňky a po lekci je Vám k dispozici sprcha.

U instruktorky Naďi jsou možné pouze soukromé lekce. Více informací naleznete na Trenér Fitness.

Dítě

Máte malé dítě a nemáte hlídání?

Rozhodně to pro nás není překážka! Na lekce konané na Proseku a v Kobylisích můžete vzít své děti s sebou.

Dítě

Cena


Rezervace běžeckých lekcí

Proč navštívit běžeckou školu?

Napsali jste nám

Tomáš Folprecht

"V lednu 2012 jsem se jako víceméně začátečník rozhodl, že udělám něco pro své tělo i mysl a začnu běhat. Začátky byly těžké, běhal jsem pomalu, ztěžka a nebavilo mě to. Tak jsem se svěřil do péče Nadi. Moje kondice se rapidně zlepšila, za dva měsíce jsem shodil 5kg, běhání si vyloženě užívám a již v březnu téhož roku jsem běžel pražský Hervis půlmaraton (21,0975km) v čase 1:52:25.
Jako laik a samouk bych něco podobného nikdy nedokázal a po pár týdnech bych s běháním jistě skončil. To, že dnes chodím relaxovat během a 3x týdně běhám více než 10km, je díky vynikajícímu odbornému vedení a osobnímu přístupu mé trenérky, za což jí patří můj velký dík."
Tomáš Folprecht