Trener-fitness.cz se stěhuje na www.fitnessie.cz

Sjednocujeme www.trener-fitness.cz a www.studio-fitnessie.cz pod jednu doménu.
Aktuální informace naleznete na www.fitnessie.cz

Flowin

FlowinFlowin je označení speciální desky, na které se cvičí s pomocí tření. Flowin je moderní tréninkový systém pocházející ze Švédska přinášející do cvičení další rozměr – zábavu. A jak Flowin vypadá? Představte si speciální desku, na které jsou umístěny klouzající podložky pod ruce a nohy. Materiál podložek Flowinu je navžen tak, aby vytvářel odpor úměrný tlaku, který na něho vyvíjíte.


Cvičení s Flowin

Flowin vyvinuli vrcholoví sportovci pro posílení všech svalových partií. Zábavnou formou a za pomoci vlastní hmotnosti můžete s Flowinem posilovat nohy, břicho, záda, zadek, tvarovat postavu nebo hubnout. Navíc je systém cvičení Flowin založen na přirozených a plynulých pohybech, při kterých nemusíte provádět tvrdé doskoky nebo nadměrně zatěžovat klouby. Cvičební pomůcku Flowin si zamilují i vaše děti, které mohou na desce provádět tzv. “klouzavé cvičení”.

Vyzkoušejte si cvičení Flowin např. v lekcích Kruhový trénink, Cvičení po porodu, Pevné břicho a zadek a objevte novou moderní a zábavnou formu cvičení.

Foto z lekce

Flowin 2

Flowin 3

Flowin 1