Trener-fitness.cz se stěhuje na www.fitnessie.cz

Sjednocujeme www.trener-fitness.cz a www.studio-fitnessie.cz pod jednu doménu.
Aktuální informace naleznete na www.fitnessie.cz

Pevné břicho a zadek

Břicho a zadek

Pevné břicho a zadek je snem většiny z nás. Zároveň jsou to partie, které se nejhůře tvarují. Lekce Pevné břicho a zadek jsou sestaveny ze cviků na břicho a zadek, které vám pomohou protáhnout celé tělo, ale jejich podstata je právě v posilování břicha. Cvičení na zadek v sobě obsahuje posílení hýždí, nohou a boků. Posilování břicha a správné provádění cviků na břicho vám také pomůže ke vzpřímenějšímu postoji a ulehčí tak namáhaným zádům.

Ve studiu Prosek a Kobylisy je lekce určena maximálně pro 8 klientů
Snažíme se nabídnout co nejosobnější přístup

 

Cvičení břicha a pevný zadek

Některé cviky na břicho jsou složité, jiné ne. Lekce pevné břicho a zadek využívá moderní posilovací pomůcky (Flowin, TRX, T-bow, Bosu...), které vám cvičení břicha zpříjemní a dopomohou vám ke krásnému a plochému břichu. Pro výraznější výsledný efekt můžete posilovat břicho i doma, kde je však velice důležitá správná technika provádění břišních cviků. Proto jsem pro vás připravili jednoduchou ukázku základních cviků na břicho, které vás zasvětí do tajů umění nazvaném “cvičení břicha”

Za hezkého počasí nabízíme možnost část lekce přesunout do blízkého lesa. Běh či rychlá chůze na čerstvém vzduchu pomáhají komplexně zpevňovat celé tělo a přiblížit se tak k vytoužené postavě.

Expres břicho

Lekce Expres břicho je speciální lekce na 30 minut. V této lekci se zapotíte již během 2 minut a zsjitíte, že máte na břiše svaly o kterých jste zatím ani nevěděli. V této lekci se hodně využívají cviky z Pilates, jogy a fyzioterapie. Lekce je zaměřena hodně na střed těla. Díky tomuto cvičení budete mít břicho pevné a ploché – prostě břicho o kterém jste vždycky snili.

Prvních 15 minutnácvik správné funkce hlubokého břišního svalu a jeho správné součinnosti s bránicí
(*nácvik správné funkce m. transversus abdominis tedy jedné z nejdůležitějších částí hlubokého stabilizačního systému napomáhá nejen v prevenci proti bolestem zad, ale je i základem pro stabilizaci středu těla, čímž dochází k optimalizaci správného nastavení ve všech kořenových kloubech a tím následně k optimalizaci všech pohybů těla, nácvik správné funkce m. transversus abdominis by měl být základem pro jakékoliv další cvičení a posilování)

Druhých 15 minutposilování povrchového břišního svalstva
(*posilováním povrchových břišních svalů tedy přímého břišního svalu (m. rectus abdominis) a šikmých břišních svalů (m. obliqus abdominis externus et internus) dochází k vyrýsování kontur břicha, zpevnění břišní stěny a při pravidelném posilování k vytouženému plochému bříšku do plavek :-)

Dítě

Máte malé dítě a nemáte hlídání?

Rozhodně to pro nás není překážka! Na lekce konané na Proseku a v Kobylisích můžete vzít své děti s sebou.

Dítě

Cena


 


Cena


Rezervace lekce

Proč cvičit právě u nás?

Pomůcky používané při cvičení

Reference

Alena P.

Od poloviny září navštěvuji nově vzniklé studio Fitnessie v Chotěšovské ulici. Bydlím nedaleko, takže mou první motivací proč zajít a zkusit, byla blízkost. Hned na první hodině s Mirkou jsem se cítila příjemně. Studio je menší, zajímavě řešené se spoustou cvičebních pomůcek a vychytávek. Vyhovuje mi, že se cvičí v malé skupině (cca 6 lidí) – nemám pocit, že jsem středem pozornosti a zároveň mám jistotu, že budu opravena. Trenérka Mirka má dar optimisticky naladit a vtáhnout do cvičení. Její lekce břicho-zadek jsou nápadité, dynamičtější, pokaždé jiné. Bývám překvapena, jak někdy hodina cvičení uběhne. Zpočátku jsem druhý den dost cítila procvičované partie, bolely. Ve studiu navštěvuji i lekci pilates se Zuzkou. Toto cvičení je klidnější, zaměřené na záda a správné držení těla. V září jsem měla obavy, jak se mi podaří splnit svůj cíl: Chodit pravidelně cvičit, zpevnit tělo a zlepšit kondici, jestli necuknu. Díky Fitnessii mě cvičení baví, nenudí, výsledky se dostavují… a sympatická atmosféra na cvičení mě vždy přinutí se přihlásit na další lekci.

Monika Řezníčková

Monika Řezníčková Okolo Vánoc jsem se rozhodla, že konečně začnu dělat něco se svojí postavou. Našla jsem reklamní letáček do studia Fitnessie, kde mě velmi zaujal individuální přístup, tak jsem se rozhodla, že to zkusím. Cvičení bylo pro mě ze začátku velmi náročné a výsledky téměř žádné. Byla jsem z toho neštastná, ale stále jsem to nevzdávala. Po cca 3 měsících se začali objevovat výsledky najednou docela v rychlém tempu. Váha šla hodně dolů a nyní mohu říct, že se cítím lépe nejen co se týče postavy, ale i po fyzické a psychické stránce jsem mnohem spokojenější. Cvičení mě baví čím dál víc a jsem velmi ráda, že mi skvělí trenéři ve studiu Fitnessie moc pomohli!


Lenka Weingartová

Lenka WeingartováNa cvičení ve studiu Fitnessie mi nejvíce vyhovují malé skupiny (po maximálně pěti lidech) a individuální přístup lektorek ke klientům. Při sedavém zaměstnání pak pro mě cvičení znamená příjemnou změnu celodenního režimu a také odpočinek pro mysl. Rozhodně můžu toto studio doporučit lidem, jako jsem já, kteří pravidelně nesportují - není třeba se obávat, že by na vás byly kladeny přehnané nároky, lektorky vždy dávají pozor na zdravotní stav a kondici klienta.
Systém permanentek je jednak cenově výhodný, jednak vám také umožní chodit na veškeré lekce, které studio nabízí, takže je můžete střídat dle libosti.


Lenka Kubíčková

Lenka KubíčkováNa jaře jsem se rozhodla se sebu něco udělat, jelikož jsem byla na mateřské s 2,5 letými dvojčátky a věčným dojídáním zbytků a jídlem 1-2x denně jsem ze sebe vytvořila neskutečnou hrošici a už jsem se na sebe nemohla ani podívat. Změnila jsme především jídelníček na pravidelnou a vyvváženou stravu a přidala pohyb, nejdřív cvičení doma a k tomu běh, jenže s dětmi to někdy není tak jednoduché a tak jsem začala navštěvovat studio Fitnessie. Toto studio mohu všem vřele doporučit, je to úžasný odpočinek pro myšlenky a zároveň příjemné a účinné cvičení, pokaždé je cvičení něčím jiné, takže jsem každou hodinu napjatá co nás vlastně čeká. Vždy odcházím s velkou spokojeností a těším se na další hodinu cvičení. Nejsou zde kladené vysoké nároky, lektorka individuálně sleduje každého dle zdravotního stavu a jeho kondice, což je velmi příjemné a navíc mi vyhovuje cvičení v malých skupinkách, kdy se lektorka může každému individuálně věnovat. Díky pravidelné návštěvě studia si udržuji a zpevňuji postavu a stále jdou pomalu a jistě nějaká ta kila dolů.


Foto z lekce Pevné břicho a zadek

Cvičení zadek a břicho Cvičení zadek a břicho Cvičení zadek a břicho Cvičení zadek a břicho Cvičení zadek a břicho Cvičení zadek a břicho Cvičení zadek a břicho Cvičení zadek a břicho Cvičení zadek a břicho Cvičení zadek a břicho Cvičení zadek a břicho