Trener-fitness.cz se stěhuje na www.fitnessie.cz

Sjednocujeme www.trener-fitness.cz a www.studio-fitnessie.cz pod jednu doménu.
Aktuální informace naleznete na www.fitnessie.cz

Cvičení po porodu

Po porodu

Cvičení po porodu je mírnější forma cvičení pro maminky po 6 nedělí, aby se dostali zpět do fyzické kondice. Lehkou a příjemnou formou si v lekcích cvičení po porodu zpevníte břicho, povolené svaly pánevního dna, posílíte záda a ramena. Navíc díky správně prováděným cvikům po porodu, které vám ukáže naše zkušená lektorka, můžete získat zpět svoji dřívější postavu nebo ji dokonce vylepšit. I když, jak se říká, zhubnuot po porodu je někdy dosti těžké. Lekce cvičení po porodu využívají i moderní pomůcky, jakými jsou např. Balanční pomůcky, Flexi-bar...

Tato lekce je pouze individuální
Více naleznete na www.trener-fitness.cz/cviceni-po-porodu/

Cvičení po porodu aneb kdo bude hlídat?

Pokud nemáte hlídání pro své malé ratolesti, nezoufejte. Můžete si je vzít s sebou, děti mohou ležet na dece nebo sedět v sedačce a hrát si nebo pozorovat maminku při cvičení. Kdykoliv v průběhu lekce cvičení po porodu si můžete odskočit a nakrmit je. Příjemná atmosféra Fitnessie velice navozuje pocit, jako byste cvičili v klidu a pohodlí domova. Akorát ve Fitnessii budete pod dohledem zkušeného odoborníka... a samozřejmě vašeho potomka :-) V případě hezkého počasí může část lekcí probíhat v přilehlém lese. Vše samozřejmě závisí na společné domluvě, souhlasu maminek a momentální náladě dětí.

Dítě

Máte malé dítě a nemáte hlídání?

Rozhodně to pro nás není překážka! Na lekce konané na Proseku a v Kobylisích můžete vzít své děti s sebou.

Dítě

 


Cena


Rezervace lekce

Proč navštěvovat cvičení po porodu u nás?

Pomůcky používané při cvičení

Reference

Petra H.

Po nástupu do zaměstnání jsem přestala pravidelně cvičit, protože nezbývalo tolik volného času jako při studiích. Po pár letech se snížená pohybová aktivita projevila především bolestí zad. Ačkoli mě fyzioterapeuti na rehabilitaci naučili několik cviků, které měly tyto bolesti eliminovat, doma jsem se k pravidelnému cvičení opět nepřinutila. Poslední "kapkou" pro mé tělo bylo těhotenství. Po porodu jsem chtěla nejenom odstranit v té době už velké bolesti zad, ale také pod profesionálním dohledem posilovat svaly pánevního dna, břišní a zádové svalstvo, abych mohla co nejdříve opět sednout na koně, a to bez strachu, že svému tělu ubližuji. Na webové stránky paní Vošické jsem narazila náhodou, když jsem hledala cvičení na Praze 9 s hlídáním dětí. Nakonec jsem se rozhodla pro individuální tréninky s Leonou Roubkovou. Na cvičení s ní se pokaždé těším, cviky jsou různorodé, start jsme s ohledem na nedávný porod daly pozvolný a teď už přitvrzujeme. I v případech, kdy má syn extrémně špatnou náladu, se nám vždy podaří toho hodně odcvičit, protože je Lea i výborná chůva:)) Bolesti zad se zmírnily, a to i přes neustálé tahání čím dál těžšího syna, na koni už jezdím opět pravidelně jako před otěhotněním a mám určitě více energie, než jsem mívala v dobách, kdy jsem necvičila. Díky tomu, že jsou tréninky individuální, nemá člověk tendence vymlouvat se, že vlastně není schopen dorazit, a cvičení je také mnohem intenzivnější, protože Lea kontroluje správné provádění každého cviku permanentním dohledem. Můj dík tedy patří paní Vošické za její nápad, jak Fitnessie vést, a Lee za její profesionální, a přitom milý, přístup!

Lucia Škrivánek

Lucia ŠkrivánekUž pred tehotenstvom som trpela bolesťami chrbta a aj keď som cvičila, nebola som schopná sama si pomocť od bolesti. A tak som, ešte v čase, keď som bola tehotná, vyslovila pred manželom prianie cvičiť pod odborným dohľadom. Manžel nezabudol a nelenil a hneď ako to bolo možné, začal s hľadaním cvičení zameraných na maminky po porode. Veľmi rýchlo natrafil na stránky spoločnosti Fitnessie, na ktorých našiel všetky potrebné informácie. Cvičiť som začala s Mirkou Vošickou zhruba pred dvoma mesiacmi. Priznám sa, že cvičenie v posilňovniach nevyhľadávam, ale toto cvičenie ma baví. Je ušité mne na mieru, v komornom a príjemnom prostredí. A sú na mne vidieť aj výsledky. Pár kilo šlo dolu, spevnila sa mi postava, zlepšuje sa aj kondička a hlavne bolesti chrbta sú preč. A keď sa aj obavia, čo pri nosení miminka nie je nič výnimočné, tak viem ako na ne. Doležité pre mňa je aj to, že na toto cvičenie si možem zo sebou brať aj svojho 5mesačného syna a v prípade potreby ho bez problémov nakojiť. No a ak ho už náhodou pohľad na pohybujúcu sa maminku nebaví, s Mirkou sa vždy nájde sposob ako ho zabaviť. Takže, manželia, partneri, oteckovia, ak vám došla fantázia ako potešiť svoju drahú polovičku starajúcu sa o vaše ratolesti, trener-fitnessia je naozaj dobrou voľbou.

Martina Fousová

Martina FousováDo studia Fitnessie jsem se přihlásila hned po šestinedělí. Porod proběhl císařem a tak jsem na první hodinu šla s obavami, že cvičeni bude asi pěkně bolet, budu ze všech nejhorší, že břicho už nikdy nedám dohromady a všechny oblíbené jeany můžu věnovat sestře. Po měsíci cvičení ve Fitnessii můžu s klidem říci, že cvičení na břicho nebolí, protože Mirka mi vždycky pečlivě vybírá vhodné cviky. Břicho nad jizvou se mi ztahuje tak, že i manžel si všiml :-) A jeany rozhodně k sestře neputují.

Cvičení je v malých skupinkách, v příjemné atmosféře a rozhodně si nikdo nepřipadá hloupě, že něco hned nezvládá. Mirka má na každou hodinu připravené nové cviky, stále nám pomáhá, abychom měly správné držení těla. A co je pro mne velmi důležité a v jiných fitkách to nenabízí, že můžu mít mimčo přímo u sebe během cvičení. S klidným srdcem můžu cvičení s Mirkou doporučit všem holkám po porodu!

Eva Machuldová

Snažila jsem se být vždy aktivní a pravidelně cvičit, ale dvě těhotenství – relativně brzy po sobě – mě dala opravdu zabrat. Trpěla jsem bolestmi zad, fyzicky jsem nestačila svým dvěma prckům. Potřebovala jsem se dát dohromady.
Mirka byla velmi vstřícná, doporučila mi cvičení pro začátek a já se do toho pustila. Chodím téměr půl roku a neměnila bych. Lektoři jsou profesionální, společnost sympatická a zábavná. Každá lekce je jiná, funguje tu individuální přístup, díky kterému jsem se naučila hlídat si tělo při každém cviku.
Kdyby mi to čas umožnil, chodím cvičit do Fitnessie každý den, je to očista nejen pro tělo, ale i hlavu.

Eva Kubrová

Po narození Matýska jsem si dala od cvičení tři měsíce oddych, ale pak jsem se začla shánět po nějakém vhodném cvičení, abych shodila nějaké to kilo a zpevnila postavu. Na webu jsem narazila na studio Fitnessie - vyhovovalo mi, že je to blízko kvůli hlídání malého a cvičí se v malých skupinkách. Nejdřív jsem zkusila cvičení určené pro maminky po porodu - hned první hodina byla velice příjemná, Mirka se všem věnovala, kontrolovala a hlavně opravovala správnost cviků. Bavilo mě využití různých balančních pomůcek, atd. a hlavně jsem na sobě za pár týdnů viděla výsledky - zmenšilo se mi břicho a brzo jsem se dostala na původní váhu. Postupně jsem přešla na kruhové tréninky, které jsou náročnější, ale při tom nadšení a pozitivním přístupu Mirky a Leony se těším na každou hodinu:o) Můžu doporučit všem holkám po porodu a každému kdo si chce zlepšit formu:)

Kateřina Urbanová

Studio Fitnessie jsem vyhledala asi 7 měsíců po porodu, protože mne bolela záda a neměla jsem žádnou kondici. Chodila jsem na cvičení po porodu s Mirkou. Velmi se mi líbí atmosféra studia a cvičení v menší skupince lidí. Cvičení s Mirkou bylo velmi příjemné, protože se všem na hodině cvičení hodně věnovala. Rychle a pohodově jsem nabrala kondici.